Aktualności

Uwaga na sali zaczniemy trenować od września  2020 roku. Obecnie zajęcia odbywają się na boisku szkolnym SP nr 16 w Kaliszu .Pon.- śr. - 18-18.45 grupa początkującawt.-czw. - 18.-18.45 grupa średniapn.-śr - 19.15 - 20.00 dojo dorosła
UWAGA!!!!ACHTUNG,ACHTUNG!!! Dzisiejsze zajęcia odbywają się zgodnie z planem. Natomiast w trosce o wasze zdrowie od 12 marca do 25 marca zajęcia zostają zawieszone.
Pod koniec lutego kaliscy karatecy z Kaliskiego Klubu Kyokushinkan Karate pojawili się na podsumowaniu roku sportowego. W ten sposób Miasto Kalisz chciało podziękować sportowo za ich trud oraz wyniki sportowe. Gratulujemy Wam Waszych sukcesów. Do zobaczenia na sali treningowej, i kolejnych turniejach
Zapraszamy na turniej 
Miło jest nam zakomunikować, iż sponsorem głównym Mistrzostw Polski w Kaliszu jest firma Guhering. Guhring jest jednym z wiodących światowych producentów precyzyjnych narzędzi rotujących do obróbki skrawaniem. Zatrudniając ponad 8 000 pracowników na całym świecie, w tym ponad 3500 w Niemczech, firma rozwija, produkuje i sprzedaje innowacyjne narzędzia do obróbki w ponad 70 zakładach produkcyjnych w 48 krajach.
Miło jest nam poinformować, że Pani Ania Bruś uzyskała stopień I Dana po zdanym egzaminie karate. Po 16 latach treningu, to marzenie nie jednego karateki, taki sam stopień uzyskał Tomasz Kubasik. Gratulujemy!!!!
Młodzi karatecy na obozie zobaczcie film ;-) 
Zapisy do szkoły karate!!!!Tuż, tuż zbliżamy się do kolejnego sezonu.Zapraszamy do wspólnych treningów karate w naszym klubie, dzieci, młodzież oraz dorosłychZaczynamy od 16 września 2019 roku w SP nr 16, ul.Fabryczna 13-15Wstępnie grupa początkująca (osoby, które zaczynają karate) 16 września w pon. i śr. godz. 18-19, wt. i czw. 18-19 pomarańczowe pasy i niebieskie, dorośli pn i śr. 19-20. tel.
Od 22 lipca do 27 lipca w Tucholi odbył się obóz szkoleniowy Polskiej Federacji Kyokushin Karate. Gościem specjalnym obozu był Masahiro Kaneko, który poprowadził cykl szkoleń obejmujących poruszanie się, pracę środkiem ciężkości podczas walki a także dzielił się swoją dużą wiedzą z zakresu treningu Iken, treningu mentalnego.